top of page

Hakkımızda

 

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen şirketimiz, özellikle konut projeleri konusunda bu güne kadar taahhüt ettiğini zamanında yerine getirmeyi başarmıştır.

Öncelikli ilkemiz müşterilerimizi yaşamaktan keyif alabilecekleri, en sağlam ve en az maliyetle ev sahibi olabilmelerini sağlamaktır. Çözüm odaklı olmak ve memnuniyet ilkemiz standartlarımız arasındadır.Ticari Ahlak Kuralımızın ve olmazsa olmazlarımızın arasında birinci önceliğimiz ''güven ve ehemmiyet'tir.'' Üyelerimizin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyip doğru çözümleri en kısa sürede mümkün olan en kaliteli şekilde sunmaktır. Yüksek hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak mutlak memnuniyeti sağlamak birincil hedefimizdir.       

  

VİZYONUMUZ :

Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda,geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği konut projelerinde, üyelerimizin ile duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde, şeffaf ve dinamik yapı ile üyelerimizin memnuniyetini sağlamak ve sektöründe güven sağlamak. Doğru zamanda,Doğru hizmet,doğru maliyet

   

MİSYONUMUZ :

Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan biz Safir İnşaat olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

   

SOSYAL POLİTİKAMIZ :

Kuruluş ilkeleri gereği yüklendiği sosyal sorumluluk bilinciyle tüm yöneticileri ve çalışanları ile çevreye saygılı olarak sektöre ve ülke ekonomisine katma değer sağlamayı kendine öncelikli ilke edinmiştir.

   

KALİTE POLİTİKAMIZ :

Safir Yapı Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç,istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı, Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi, Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenilirliğini ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi,Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı,saygı ve güleryüzü ön planda tutmayı,Müşterilerimize ortak gözüyle bakarak her türlü öneri,istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet vermeyi Üstün bir görev bilir,o şuurla hareket ederiz.

bottom of page